II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NAV – Kutatási feladatok ellátása két ütemben
Hivatkozási szám: EKR001150942020
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
NAV – Kutatási feladatok ellátása két ütemben (8)
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kutatási feladatok ellátása a Nemzeti Adó- és Vámhivatal számára két ütemben”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 800 000 HUF + áfa, azaz Hetvenötmillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.