С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Услуги - 294751-2021
България-София: Услуги, свързани с анализи
2021/S 112-294751
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Избор на изпълнител за извършване на анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в БЪЛГАРИЯ, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Директивата за местообитанията и чл. 12 от Директи
II.1.2)Основен CPV код
71620000 Услуги, свързани с анализи
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Анализи и проучвания на видовете птици, предмет на докладване съгласно чл. 12 от Директивата за птиците (2009/147/ЕО)
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Извършване на анализи и проучвания на видовете птици, предмет на докладване съгласно чл. 12 от Директивата за птиците (2009/147/ЕО)