Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atbalsts MVU saistībā ar izrakteņu piegādes ķēžu pienācīgu pārbaudi – īstenošanas posms (konfliktu izrakteņi)
Atsauces numurs: 676/PP/GRO/SME/18/F/103
II.1.2)Galvenās CPV kods79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līguma mērķis jāsasniedz:
— ieviešot daudzvalodu tiešsaistes MVU atbalsta mehānismu (1. darba pakete), kas sekmē pedagogu turpmāku izglītošanu un MVU spēju veidošanu, lai nodrošinātu atbilstību ESAO pienācīgas pārbaudes vadlīnijām,
— izveidojot organizāciju tīklus (2. darba pakete), kas pārņems izveidoto MVU atbalsta mehānismu, apņemsies izglītot Eiropas MVU un attiecīgi reklamēs šo rīku,
— īstenojot komunikācijas stratēģiju, lai veicinātu tiešsaistes MVU atbalsta mehānismu galveno ieinteresēto personu vidū, kas pārstāv Eiropas uzņēmumus, MVU, NVO, ES dalībvalstu iestādes un starptautiskās institūcijas (3. darba pakete).
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.