Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Paslaugų pirkimo sutartis siekiant įvertinti reglamentų dėl lengvųjų transporto priemonių CO2 modalumus po 2020 m.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Tai pateiks Komisijai galimų teisėkūros elementų („modalumų“) poveikio vertinimą siekiant įvertinti poveikį lengvosioms transporto priemonėms (automobiliams ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms) po 2020 m. kartu su reguliavimo sistema.
Darbo rezultatas bus skirtingų modalumų poveikio ir pageidaujamumo iki 2030 m. vertinimai ir rezultatai, reikalingi 2025–2030 m. Vertinimas leis Komisijai parengti išvadas dėl modalumų pasirinkimo, susijusio su būsimais reglamentais dėl CO2, įskaitant tinkamą griežtumą. Jei reikės, bus įtraukta politinių galimybių poveikio sąnaudoms ir paskirstomojo poveikio transporto priemonių gamintojams ir kategorijoms analizė. Joje bus pateiktas visapusiškas socialinės lygybės, konkurencingumo neutralumo, technologinio neutralumo, tarptautinės konkurencijos, poveikio ES ekonomikai, pasiekiamumo, suderinamumo su būtina išmetamųjų teršalų trajektorija ir bendru išlaidų efektyvumu svarstomoms galimybėms vertinimas.
Tikimasi, kad bus atlikta kiekybinė analizė ir suteiktos Komisijai atitinkamos galutinės priemonės, tokios kaip skaičiuoklės, įskaitant pagrindines prielaidas ir duomenis.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 260 848 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra