Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Immobilienberatung und technische Hilfe.
Referenznummer der Bekanntmachung: PROC/2017/08.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil70000000 Immobiliendienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gegenstand dieser Ausschreibung ist die Auswahl eines Immobilienberatungsunternehmens, das die ESMA in den kommenden Monaten bei der Suche nach ihren zukünftigen Räumlichkeiten (zur Miete) unterstützt.
Diese Immobilienberatungsdienste umfassen hauptsächlich:
— „Ist“-Analyse und Bedarfsbewertung,
— Marktstudie und Bewertungen von alternativen Optionen zur Unterstützung der ESMA bei der Erkundung des Marktes,
— strategischer Bericht mit Kosten-Nutzen-Analyse, Empfehlungen, Auswahl und Vergleich der besten verfügbaren Angebote auf dem Pariser Markt,
— gewerbliche, finanzielle und rechtliche Unterstützung bei Verhandlungen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)70000000 Immobiliendienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Die ESMA benötigt ein Beratungsunternehmen mit dessen Expertengruppe, das in verschiedenen Immobiliendiensten und auf dem Immobilienmarkt insbesondere für kommerzielle Büroflächen tätig ist, um mit ihr Fachwissen zu teilen und sie beim Projektmanagement zu unterstützen, bis die künftigen Räumlichkeiten der Behörde ausgewählt wurden.
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή συμβουλών σχετικά με την ιδιοκτησία και τεχνική βοήθεια.
Αριθμός αναφοράς: PROC/2017/08.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV70000000 Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Το αντικείμενο της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η επιλογή μιας συμβουλευτικής εταιρίας ακινήτων που θα βοηθήσει την ESMA κατά τους επόμενους μήνες στην αναζήτηση των μελλοντικών της εγκαταστάσεων (που θα μισθώνονται).
Οι εν λόγω υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα ιδιοκτησίας αποτελούνται κυρίως από:
— «ως έχει» ανάλυση και αξιολόγηση των αναγκών,
— μελέτη αγοράς και εκτιμήσεις των εναλλακτικών επιλογών προκειμένου να υποστηριχθεί η ESMA στην έρευνα αγοράς,
— στρατηγική έκθεση με ανάλυση κόστους/οφέλους, συστάσεις, επιλογή και σύγκριση των βέλτιστων διαθέσιμων προσφορών στην αγορά του Παρισιού,
— εμπορική, οικονομική και νομική συνδρομή στις διαπραγματεύσεις.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 200 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV70000000 Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Η ESMA ζητά συμβουλευτική εταιρεία και την ομάδα εμπειρογνωμόνων της σε διάφορες υπηρεσίες ακινήτων και στην αγορά ακινήτων, ιδίως δε για εμπορικούς χώρους γραφείου, που θα μοιραστούν εμπειρογνωμοσύνη και θα συνδράμουν στη διαχείριση σχεδίου μέχρι την επιλογή των μελλοντικών εγκαταστάσεων της Αρχής.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Konsultacijos dėl turto ir techninė pagalba.
Nuorodos numeris: PROC/2017/08.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – konsultacijų turto klausimais bendrovės, kuri per ateinančius mėnesius padės ESMA ieškoti savo būsimų patalpų (kurios bus nuomojamos), atranka.
Šiomis konsultacijų dėl turto paslaugomis bus daugiausia numatyta:
— esamos situacijos analizė ir poreikių vertinimas,
— alternatyvių variantų rinkos tyrimas ir įvertinimas siekiant remti ESMA tiriant rinką,
— strateginė ataskaita su sąnaudų ir naudos analize, rekomendacijos, geriausių prieinamų pasiūlymų Paryžiaus rinkoje atranka ir palyginimas,
— komercinė, finansinė ir teisinė pagalba derybų srityje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
ESMA yra reikalinga konsultacinė bendrovė ir jos ekspertų grupė skirtingų turto paslaugų srityje ir nekilnojamojo turto, ypač komercinių biurų erdvių, rinkoje, siekiant dalytis praktine patirtimi ir teikti pagalbą projekto valdymo srityje, kol nebus pasirinktos institucijos būsimos patalpos.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Īpašuma jomas konsultācijas un tehniskā palīdzība.
Atsauces numurs: PROC/2017/08.
II.1.2)Galvenās CPV kods70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā uzaicinājuma uz konkursu priekšmets ir tāda īpašuma jomas konsultāciju uzņēmuma izraudzīšanās, kas nākamajos mēnešos palīdzēs EVTI meklēt tās turpmākās telpas (kas tiks nomātas).
Šie īpašuma jomas konsultāciju pakalpojumi galvenokārt ir šādi:
— pašreizējā stāvokļa analīze un vajadzību izvērtējums,
— tirgus pētījums un alternatīvu iespēju novērtējumi, kas EVTI sniegs atbalstu tirgus izpētē,
— stratēģisks ziņojums ar izmaksu un ieguvumu analīzi, ieteikumiem, vislabāko Parīzes tirgū pieejamo piedāvājumu izlasi un salīdzinājumu,
— komerciālā, finansiālā un juridiskā palīdzība sarunās.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
EVTI ir vajadzīgs, lai konsultāciju uzņēmums un tā grupa ar ekspertiem, kas ir lietpratēji dažādos īpašuma jomas pakalpojumos un nekustamā īpašuma tirgū, jo īpaši komerciālu biroja telpu tirgū, sniegtu eksperta pakalpojumus un palīdzētu projekta vadībā, līdz ir izvēlētas iestādes turpmākās telpas.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Realitné poradenstvo a odborná pomoc.
Referenčné číslo: PROC/2017/08.
II.1.2)Hlavný kód CPV70000000 Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom tejto výzvy na súťaž je výber spoločnosti špecializovanej na realitné poradenstvo, ktorá pomôže orgánu ESMA v nasledujúcich mesiacoch pri hľadaní jeho budúcich priestorov (ktoré budú prenajaté).
Tieto služby realitného poradenstva pozostávajú najmä z:
— analýzy „aktuálneho stavu“ a zhodnotenia potrieb,
— štúdie trhu a posúdenia alternatívnych možností s cieľom podporovať ESMA počas vyhľadávania na trhu,
— strategickej správy s analýzou nákladov a výnosov, odporúčaní, výberu a porovnania najvhodnejších dostupných ponúk na parížskom trhu,
— komerčného, finančného a právneho poradenstva pri rokovaniach.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV70000000 Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
II.2.4)Opis obstarávania:
ESMA potrebuje poradenskú spoločnosť a skupinu jej odborníkov na rôzne realitné služby a na trh s nehnuteľnosťami, najmä v oblasti obchodných kancelárskych priestorov, s cieľom poskytnúť odborné poradenstvo a pomoc pri riadení projektu, až kým si orgán nevyberie svoje budúce priestory.
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nepremičninsko svetovanje in tehnična pomoč.
Referenčna številka dokumenta: PROC/2017/08.
II.1.2)Glavna koda CPV70000000 Storitve poslovanja z nepremičninami
II.1.4)Kratek opis:
Predmet tega javnega razpisa je izbira podjetja za svetovanje o nepremičninah, ki bo v naslednjih mesecih pomagalo ESMA pri iskanju njegovih prihodnjih prostorov (ki bodo najeti).
Te storitve svetovanja o nepremičninah obsegajo zlasti:
— analizo dejanskega stanja in oceno potreb,
— študijo trga in ocene alternativnih možnosti za podporo ESMA pri raziskavi trga,
— strateško poročilo z analizo stroškov in koristi, priporočili, izborom in primerjavo najboljših dostopnih ponudb na trgu v Parizu,
— gospodarsko, finančno in pravno pomoč pri pogajanjih.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV70000000 Storitve poslovanja z nepremičninami
II.2.4)Opis javnega naročila:
ESMA potrebuje svetovalno podjetje in njegovo skupino strokovnjakov na področjih različnih nepremičninskih storitev in trga nepremičnin, zlasti na področju komercialnih pisarniških prostorov, ki bodo posredovali strokovno znanje in nudili pomoč pri vodenju projekta, dokler ne bodo izbrani prihodnji prostori organa.