Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Поръчка/и за директна доставка (2 партиди) за: смяна на защитната ограда и актуализиране на системата за откриване; и временна ограда в Съвместния изследователски център в Петен.
Референтен номер: JRC/PTT/2017/C/0038/RC.
II.1.2)Основен CPV код35120000 Системи и уреди за наблюдение и безопасност
II.1.4)Кратко описание:
Партида 1: поръчка за директна доставка за смяна на защитната ограда и актуализиране на системата за откриване, включително свързани услуги.
Партида 2: поръчка за директна доставка за нова временна ограда, включително система за откриване, моторизиран турникет и пътна блокировка на главния вход на обекта, включително свързани услуги.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 875 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Поръчка за директна доставка за смяна на защитната ограда и актуализиране на системата за откриване, включително свързани услуги
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове35120000 Системи и уреди за наблюдение и безопасност
35121700 Алармени системи
35123000 Оборудване за идентифициране на обект
35125000 Система за наблюдение
50610000 Услуги по ремонт и поддържане на съоръжението за безопасност
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчка за директна доставка за смяна на защитната ограда и актуализиране на системата за откриване, включително свързани услуги.
Поръчка за директна доставка за нова временна ограда, включително система за откриване, моторизиран турникет и пътна блокировка на главния вход на обекта, включително свързани услуги
Обособена позиция №: 2
Поръчка за директна доставка за нова временна ограда, включително система за откриване, моторизиран турникет и пътна блокировка на главния вход на обекта, включително свързани услуги.
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Direct supply contract(s) (2 lots) for: replacing the security fence and updating the detection system; and a temporary fence at the Joint Research Centre in Petten.
II.1.2)Main CPV code35120000 Surveillance and security systems and devices
II.1.4)Short description:
Lot 1: direct supply contract for replacing the security fence and updating the detection system including related services.
Lot 2: direct supply contract for a new temporary fence including detection system, speed gate and a road blocker at the main entrance of the site including related services.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 875 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Direct supply contract for replacing the security fence and updating the detection system including related services
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)35120000 Surveillance and security systems and devices
35121700 Alarm systems
35123000 Site-identification equipment
35125000 Surveillance system
50610000 Repair and maintenance services of security equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Direct supply contract for replacing the security fence and updating the detection system including related services.
Direct supply contract for a new temporary fence including detection system, speed gate and a road blocker at the main entrance of the site including related services
Lot No: 2
Direct supply contract for a new temporary fence including detection system, speed gate and a road blocker at the main entrance of the site including related services.