Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 2022/0602RN
II.1.2)Code CPV principal30231320 Moniteurs à écran tactile
II.1.4)Description succincte:
De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Touchscreens aan de scholen van SOVON. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1).
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Zie aanbestedingsdocumenten