die Niederlande-Den Haag: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2019/S 121-296827
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instellen van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) t.b.v. externe inhuur personeel
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
Pays-Bas-La Haye: Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
II.1.2)Code CPV principal79000000 Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
II.1.4)Description succincte:
H10 Inkoopbureau stelt een DAS in. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform www.flextender.nl worden ingezet. In het DAS zullen inhuur uitvragen van het H10 Inkoopbureau worden gepubliceerd in de volgende diensten: Juridische en financiële dienstverlening, data-analyse, kantoorondersteuning, managementdiensten en organisatieadvies
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritères énoncés ci-dessous
Critère de qualité - Nom: Economisch meest voordelige inschrijving / Pondération: 100
Prix - Pondération: 100