II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 316-2).
Reference number: 701902196
II.1.2)Main CPV code31620000 Sound or visual signalling apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31620000 Sound or visual signalling apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 9 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 10 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 11 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 13 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 14 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 15 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 16 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 17 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 18 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 19 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 20 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 21 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 22 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.