II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
accord-Cadre de fourniture et pose d'aires de jeux et agrès sportifs
Nuorodos numeris: 2023029
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
fourniture et pose de jeux bois naturel
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
fourniture et pose de jeux metal
Pirkimo dalies Nr.: 2
fourniture et pose de jeux mixtes metal et synthetique
Pirkimo dalies Nr.: 3
fourniture et pose de jeux de cordes
Pirkimo dalies Nr.: 4
fourniture et pose de jeux D'Eau
Pirkimo dalies Nr.: 5
fourniture et pose de modules sportifs
Pirkimo dalies Nr.: 6