Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas finału cyklu „Deskorolkowych Mistrzostw Polski”w terminie 10–11.9.2016 w Gdyni.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.30.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja podczas finału cyklu „Deskorolkowych Mistrzostw Polski” w terminie 10 – 11 września 2016 roku w Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Imprezy, umieszczeniu logo „Gdynia Sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydanych przy organizacji Imprezy, umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Imprezy na potrzeby własne, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na pucharach wręczanym najlepszym zawodnikom Imprezy itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: