II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do kolejek -Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 295-22-03)
Reference number: 701801505
II.1.2)Main CPV code44164200 Tubing
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zamiennych do kolejek Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 295-22-03
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1 - silnik hydrauliczny POCLAIN LZI03800 kolejka podwieszana LSP70.D0
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa części zamiennych do kolejek Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej SA w latach 2018-2019 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2 - pompa wtryskowa silnika z zbiornikami LZA10900 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-II-P
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3 - zawór paliwa ASCO- układ elektryczny LZF03400 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-P;DLZ110F--II-P
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4 - chłodnica oleju 603-20-00054-0-01 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-II
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5 - silnik spalinowy ZETOR-1404 z turbosprężarką 81 KW 2300 obr. min poj. 4156 cm3 4 X cilindrowy 603-10-00000-9-1 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-P;DLZ110F-II-P
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6 - turbosprężarka c14-63 skrzyni wydechowej 602-13-00041-0-1 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110-P;DLZ110F-II-P
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7 - jednostka vizu RSJV-2.P1-układ elektryczny LZF01300 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-P;DLZ110F-II-P
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8 - hydrogenerator A4VG 180DGD2/32R-NTD02 F021S 603-20-31001-9-11 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-II-P
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9 - alternator przeciwwybuchowy- układ elektryczny LZU00200 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F--II-P
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10 - silnik wysokoprężny 603-10-00021-9-1 lokomotywa spalinowa podwieszana DLZ110F-P;DLZ110F-II-P
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11 - Części zamienne do kolejek Ferrit
Lot No: 11