Szolgáltatások - 297635-2017
Magyarország-Budapest: Építészeti tervezési szolgáltatások
2017/S 144-297635
Tervpályázati kiírás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Budapesti Corvinus Egyetem tervpályázata Sportlétesítmény tervezésére.
Hivatkozási szám: BCE_116_TERVP_SPORT
II.1.2)Fő CPV-kód
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Budapesti Corvinus Egyetem sportlétesítményének tervezése, amelyben az alábbi sportfunkciók biztosítása szükséges:
— versenysportra is alkalmas módon kialakított kézilabdapálya méretű pálya (bruttó 44.00*22.00 m) 200 fő befogadására alkalmas lelátóval,
— 25 m-es medencével rendelkező uszoda,
— 3-4 db versenysportra is alkalmas módon kialakított squash pálya,
— szükséges kiszolgáló funkciók, öltözők,
— az órarendi testneveléshez szükséges egyéb kisebb termek,
— többcélú sporttermek (küzdősport-, kardio- és kondicionáló terem),
— edzői és tanári szobák, öltözők,
— szükséges szertárak,
— beépíthetőség függvényében, szabadtéri műanyag sportborítású pálya (tenisz, B33 kosárpálya).