Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zajištění služeb využití vnějších zdrojů OIM a RM-ORM
Spisové číslo: 2019-OIM-RM-ORM-001
II.1.2)Hlavní kód CPV72300000 Datové služby
II.1.4)Stručný popis:
EIF hledá poskytovatele služeb ve finančním odvětví, který se specializuje na sběr, správu, zpracování, vykazování a monitorování finančních údajů.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 8 700 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
EIF uzavře 1 smlouvu s 1 poskytovatelem služeb na poskytnutí služeb využití vnějších zdrojů OIM a RM-ORM. Rozsah využití vnějších zdrojů předpokládá zejména dobře provedené a určené úkoly opakovaného charakteru (viz oddíl 5 podmínek kompetence), kde kontrola postupů a příslušných informačních řešení zůstane v rámci EIF.
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af tjenester til outsourcing af OIM- og RM-ORM-aktiviteter
Sagsnr.: 2019-OIM-RM-ORM-001
II.1.2)Hoved-CPV-kode72300000 Datatjenester
II.1.4)Kort beskrivelse:
EIF søger en tjenesteyder, som opererer i den finansielle sektor og er specialist i indsamling, administration, behandling, rapportering og overvågning af finansielle data.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 8 700 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
EIF vil indgå 1 (én) kontrakt med 1 (én) tjenesteyder om outsourcing af tjenester vedrørende OIM- og RM-ORM-aktiviteter. Omfanget af outsourcingen forventes overvejende at være veladministrerede og identificerede opgaver af tilbagevendende art (se afsnit 5 i udbudsbetingelserne), hvor kontrollen over processerne og de respektive informationsløsninger vil forblive hos EIF.