Építési beruházás - 297674-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 122-297674
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés: Iskola építés Biatorbágyon
Hivatkozási szám: EKR000741172019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Földszint + 2 emeletes 16 tantermes Általános Iskola I.-II. ütemének kulcsrakész, teljes körű kivitelezése tornateremmel, a kapcsolódó kiszolgáló helyiségekkel, magyar organikus építészeti stílusú kialakítással.
I. -és II. ütem nettó hasznos alapterülete: 7966,4 m2 (minimum 1,9 m belmagasság).
Összesen 33 db oktatási terem plusz 1 db tornaterem volumenű oktatási funkciót tartalmaz.
A beruházás során megvalósítandó egy kültéri multifunkciós sportpálya, amely tartalmaz egy labdajátékokra alkalmas 44*22 m befoglaló méretű 968 m2 sportpályát és körülötte egy 4-sávos futókört és futó-távolugró pályát: 801 m2 alapterülettel, az ezeken készítendő szintetikus sportburkolat összes mennyisége: 1769 m2 alapterületű.
További információt a műszaki leírás tartalmaz.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I. -és II. ütem nettó hasznos alapterülete: 7966,4 m2 (minimum 1,9 m belmagasság)
Földszint + 2 emeletes épületegyüttes (I. + II. ütem) tartalmaz:
— 16 db tantermet,
— 3 db szaktantermet,
— 7 db csoportszoba tanítási termet,
— 1 db zene-tantermet,
— 1 db rajz-tantermet,
— 1 db tankonyha tanítási termet,
— 1 db technika műhely tanítási termet,
— 1 db kerámia- tanítási termet,
— 2 db nyelvi szoba tanítási termet,
— 1 db tornatermet (sporttechnológiával együtt, alapterülete fa sportparketta burkolattal: 546,2 m2) plusz fix lelátót.
Az épületegyüttes terepszint felett 4 használati szintet tartalmazó, monolit sáv- és pontalapozással (alapozásra vonatkozó összesen bruttó szintterület 2944,17 m2) és vasbeton pillérekkel vegyes falazott teherhordó falszerkezetekkel és monolit vasbeton födémszerkezetekkel készült teherhordó rendszerrel kell megépíteni.
Az épület külső és belső tetőrészekkel kialakított, magyar organikus építészeti stílusú - a tantermi traktusok felett fafödémekkel kombinált - látszó faszerkezetes tetővel/fedélszékkel készítendő, melyben az aulatér feletti rész átlátható szabad belmagassága több mint 19 méter, a zsibongók feletti tetőrészek átlátható szabad belmagassága több mint 10 méter, a torna- és táncterem feletti részének átlátható szabad belmagassága 9,75 m, a tornaterem feletti rész rétegelt ragasztott fatartóra épített szelemenes szerkezet. Az oktatási létesítmény tervezett befogadóképessége: minimálisan 800 fő.