Diensten - 297738-2021
België-Brussel: Certificatiedienst voor elektronische handtekeningen
2021/S 113-297738
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Certificaten
Referentienummer: Smals-BB-001.033/2020-F03_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79132100 Certificatiedienst voor elektronische handtekeningen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het huidige lastenboek beoogt een raamovereenkomst voor de aankoop van digitale certificaten.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Non public trust certificaten
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het huidige lastenboek beoogt een raamovereenkomst voor de aankoop van digitale certificaten volgens vier verschillende groepen. Deze certificaten zullen gebruikt worden volgens drie verschillende scenario’s:
— scenario 1: door Smals zelf,
— scenario 2: Smals kan deze mogelijkheid geven aan andere instellingen dan zijzelf opdat ze deze zelf gebruiken,
— scenario 3: Smals gebruikt deze voor haar leden in het kader van een mandaat.
Deze opdracht bevat vier loten:
— lot 1: non public trust certificaten,
— lot 2: SSL/TLS-certificaten,
— lot 3: digitale handtekeningen en stempels,
— lot 4: timestamp- en codesigning-certificaten.
Timestamp- en codesigning-certificaten
Perceel nr.: 4