Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Broker technische Expert - Managed Service Provider (MSP)
Referentienummer: Smals-BB-001.021/2020-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72500000 Informaticadiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht beoogt het afsluiten van een raamovereenkomst met een dienstverlener die IT-diensten voor technische expertise (ICT) zal leveren ter ondersteuning van de projecten en teams van de aanbestedende dienst.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze opdracht beoogt het afsluiten van een raamovereenkomst met een dienstverlener die IT-diensten voor technische expertise (ICT) zal leveren ter ondersteuning van de projecten en teams van de aanbestedende dienst. De IT-diensten voor technische expertise zullen verplicht worden uitgevoerd door technische experts van de onderaannemers van de dienstverlener. De technische experts moeten worden aanvaard door de aanbestedende dienst na keuze tussen de kandidaat-onderaannemers die door de dienstverlener werden voorgesteld op basis van de voorwaarden van de raamovereenkomst en van de missie die het voorwerp zal uitmaken van de deelopdracht die daaropvolgend aan de dienstverlener zal worden gegund.