II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás - KOMM KM 19
Hivatkozási szám: EKR001329582020
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Digitális Jólét NKft. Kommunikáció,rendezvény 2020
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Digitális Jólét Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a 120 562 680,- Ft + Áfa, azaz Egyszázhúszmillió-ötszázhatvankettőezer-hatszáznyolcvan forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban 32 190 387,- Ft + Áfa, azaz Harmickétmillió-százkilencvenezer-háromszáznyolcvanhét forint + általános forgalmi adó opció.