Anunț de atribuire a contractului – utilități
Directiva 2004/17/CE
II.1)Descriere
II.1.1)Denumirea atribuită contractului
„Servicii de dirigenție de șantier și activități conexe”
II.1.2)Tipul contractului și locul de executare a lucrărilor, de livrare a produselor sau de prestare a serviciilorServicii
Locul principal de executare a lucrărilor, de livrare sau de prestare: Societatea de Distribuție a Energiei Electrice Muntenia Nord S.A., inclusiv sucursalele sale.
Cod NUTS RO316 Prahova
II.1.4)Descrierea succintă a contractului sau a achiziției/achizițiilor:
Se vor achiziționa „Servicii de dirigenție de șantier și activități conexe” pentru Societatea de Distribuție a Energiei Electrice Muntenia Nord S.A.
II.1.5)Clasificare CPV (Vocabularul comun privind achizițiile publice)71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor, 71521000 Servicii de supraveghere a şantierului
II.1.6)Informații despre Acordul privind achizițiile publice (AAP)Contractul intră sub incidența Acordului privind achizițiile publice (AAP): nu
II.2)Valoarea totală finală a contractului sau a contractelor
II.2.1)Valoarea totală finală a contractului sau a contractelorValoare: 6 715 000,00 RON
Fără TVA