Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu serwerowego dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 3 części.
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ-p.26.5.4.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48820000 Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 3 SWZ (opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego KOD SBA dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48822000 Computerserver
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa serwera bazodanowo-aplikacyjnego KOD SBA dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - 2 szt.
Szczegółowy opis zawarto w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Dostawa sieciowego serwera plików KOD SSP dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48823000 Dateiverwalter
Dostawa sieciowego serwera plików KOD SSP dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - 2 szt.
Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawa zarządzalnego przełącznika sieciowego KOD ZPS dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
Dostawa zarządzalnego przełącznika sieciowego KOD ZPS dla Centrum Informatyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - 2 szt.
Szczegółowy opis zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ