Belgija-Bruselj: Delovanje, vzdrževanje, izboljšave in promocija interaktivnega spletnega portala „Build Up“
2017/S 145-298452
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Delovanje, vzdrževanje, izboljšave in promocija interaktivnega spletnega portala „Build Up“.
Referenčna številka dokumenta: EASME/H2020/2017/023.
II.1.2)Glavna koda CPV79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
II.1.4)Kratek opis:
EASME želi skleniti naročilo storitev, cilj katerega so delovanje, vzdrževanje, izboljšave in povečanje dejanske uporabe spletnega portala „Build Up“ med njegovimi ciljnimi skupinami s pomočjo uporabe obstoječih storitev „Build Up“ kot izhodiščne točke. Cilj tega javnega razpisa je tudi zagotoviti, da portal „Build Up“ podpira druge zadevne pobude Evropske komisije, povezane z energetskimi rešitvami v stavbah in na mestnih območjih in/ali v gradbenem sektorju v širšem smislu. Natančneje je cilj naročila še naprej zagotavljati podporo pobudi „Build Up“ za spretnosti, ki se trenutno zagotavlja v okviru naročila storitev EASME, ki je bilo oddano z razpisom EASME/H2020/EE/2015/008.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila: