Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A karlsruhei JRC számára „in situ” méréshez alkalmazott nanomechnikai tesztelési rendszer beszerzése.
Hivatkozási szám: JRC/KRU/2017/G.I.3/0080/OC.
II.1.2)Fő CPV-kód38540000 Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre
II.1.4)Rövid meghatározás:
A JRC Karlsruhe „in situ” méréséhez alkalmazott nanomechanikai tesztelési rendszer beszerzését tervezi SEM/FIB környezetben való működtetés céljából. A rendszer feladata, hogy lehetővé tegye mechanikai tulajdonságok mérését különféle anyagok, többek közt fémek, ötvözet, kerámia, kerámia mátrixú kompozitok stb. szubmikrométeres hosszúsági skáláján. A mechanikai teszteket, mint pl. bemetszés, feszítés (opcionális), összesajtolás, hajlítás stb. a szóban forgó anyagból őrölt fókuszált ionsugaras nano/mikroskálájú struktúrákon kell elvégezni.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 180 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)38540000 Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A karlsruhei JRC számára „in situ” méréséhez alkalmazott nanomechanikai tesztelési rendszer beszerzése.