Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
16.CAT.OP.078 – Cílová architektura a systémové požadavky na posílenou informovanost o kybernetické situaci.
Spisové číslo: 16.CAT.OP.078.
II.1.2)Hlavní kód CPV72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
II.1.4)Stručný popis:
Očekávaný výstup bude specializovaná technická pomoc v oblasti výzkumu a technologií a pořízení analytických zpráv obsahujících text, který může být doplněním výrobků CySAP. Cílem těchto zpráv je zlepšení jakosti výrobků v rámci projektu v souladu s pracemi schválenými přispívajícími členskými státy.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV75220000 Obranné služby
II.2.4)Popis zakázky:
Nahlédněte prosím do zadávací dokumentace, která je k dispozici na internetové prezentaci elektronického podávání nabídek (e-tendering) uvedené výše v bodě I.3.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
16.CAT.OP.078 – Tikslinės architektūros ir sistemos reikalavimai siekiant geriau suvokti kibernetinę situaciją.
Nuorodos numeris: 16.CAT.OP.078.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Rezultatas, kurio tikimasi, bus specialisto techninė pagalba su mokslinių tyrimų ir technologijų bei įsigijimo analizės ataskaitomis, kuriose pateikiamas tekstas, galintis papildyti CySAP produktus. Uždavinys – šiomis ataskaitomis pagerinti projekto produktų kokybę atsižvelgiant į darbą, dėl kurio susitarė prisidedančios valstybės narės.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)75220000 Gynybos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prašome žr. pirkimo dokumentus, esančius elektroninio viešojo pirkimo adresu, nurodytu pirmiau I.3 dalyje.