Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie systemu kontroli dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Radomsku z prawem opcji
Referenznummer der Bekanntmachung: Inw-3610-2/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42961100 Zugangskontrollsystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu kontroli dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Radomsku ul. Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko, a także wykonanie robót budowlanych w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia oraz wdrożenie i szkolenie z obsługi systemu. Przedmiot zamówienia obejmuje również integracje systemu kontroli dostępu z ZSRK (RCP). Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w załącznikach do SWZ