Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávky diagnostického materiálu a výpůjčka biochemických a imunochemických analyzátorů pro Krajskou zdravotní, a.s.
Reference number: 2668/2021
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou:
-opakované dodávky vázaného spotřebního materiálu
-bezplatné vypůjčení a instalace biochemických a imunochemických analyzátorů
-dodávka a instalace klimatizací a úpraven vody vhodných pro zajištění provozu nabízených analytických systémů v podmínkách instalace v KZ a.s.,
-dodávka a instalace záložních zdrojů (UPS) s dostačující kapacitou pro chod všech systémů při výpadku elektrické energie, a to na dobu minimálně pro dokončení rozpracovaných analýz.