Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 298864-2023
Graikija-Peristeri: Žaidimų aikštelės įrenginiai
2023/S 096-298864
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Nuorodos numeris: 23735/16-5-2023
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Η προμήθεια και τοποθέτηση καινούριου εξοπλισμού, ήτοι οργάνων παιδικής χαράς, δαπέδων ασφαλείας, πληροφοριακών πινακίδων, καθισμάτων, περγκόλων, κάδων απορριμμάτων καθώς και λοιπού σχετικού εξοπλισμού για την αναβάθμιση έξι (6) κοινόχρηστων χώρων του Δήμου Περιστερίου
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 1 243 900.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
39113300 Suoliukų sėdynės
03451300 Krūmai
03452000 Medžiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1 Διθέσια ξύλινη κούνια νηπίων ΤΜΧ 6
Προμήθεια και εργασία πλήρους τοποθέτησης
2 Διθέσια ξύλινη κούνια παίδων ΤΜΧ 6
3 Κούνια νηπίων- παίδων- ΑμεΑ TMX 3
4 Ελατηριωτή Τραμπάλα TMX
5 Παιχνίδι ελατηριωτό TMX 1
6 Παιχνίδι κίνησης TMX 2
7 Τραμπάλα μονού ελατηρίου TMX 1
8 Ξύλινη τραμπάλα ΤΜΧ 2
9 Μεταλλική τραμπάλα TMX 1
10 Ξύλινο ελατηριωτό παιχνίδι ΤΜΧ 3
11 Όργανο αναρρίχησης TMX 1
12 Όργανο με διαδραστικά πάνελ TMX 1
13 Σύνθετο ξύλινο όργανο με τούνελ ΤΜΧ 1
14 Σύνθετο ξύλινο όργανο με καθίσματα ΤΜΧ 1
15 Σύνθετο ξύλινο όργανο με τσουλήθρα ΤΜΧ 2
16 Σύνθετο όργανο με τούνελ TMX 1
17 Σύνθετο όργανο με τσουλήθρα, αναρριχήσεις και φιγούρες TMX 1
18 Σύνθετο όργανο κινουμένων σχεδίων με τσουλήθρες και φιγούρες ΤΜΧ 1
19 Σύνθετο ξύλινο όργανο με γέφυρα ΤΜΧ 1
20 Σύνθετο όργανο με αναρριχήσεις και σωληνοειδή τσουλήθρα TMX 1
21 Σύνθετο ξύλινο όργανο με πύργους ΤΜΧ 1
22 Ταλαντευόμενη αναρρίχηση ΤΜΧ 1
23 Όργανο μορφής χελώνα ΤΜΧ 1
24 Συνθετικός χλοοτάπητας M2 505
25 Ολοκληρωμένο σύστημα δαπέδου ασφαλείας για ύψος πτώσης έως 1,40 m M2 909
26 Ολοκληρωμένο σύστημα δαπέδου ασφαλείας για ύψος πτώσης έως 1,90 m M2 242
27 Ολοκληρωμένο σύστημα δαπέδου ασφαλείας για ύψος πτώσης έως 2,10 m Μ2 167
28 Ολοκληρωμένο σύστημα δαπέδου ασφαλείας για ύψος πτώσης έως 3,00 m M2 296
29 Πέργκολα με κάθισμα ΤΜΧ 6
30 Κάθισμα TMX 12
31 Παγκάκι ξύλινο TMX 12
32 Βρύση ΤΜΧ 6
33 Κάδος απορριμμάτων ΤΜΧ 21
34 Μεταλλική πόρτα περίφραξης ΤΜΧ 1
35 Μεταλλική περίφραξη Μ 150
36 Εσωτερικός διαχωριστικός φράχτης TMX 15
37. Πληροφοριακή πινακίδα παιδικής χαράς TMX 6
38. Δένδρα TMX 60
39. Θάμνοι TMX 240