Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego
Numer referencyjny: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-7/UE/2021
II.1.2)Główny kod CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach.
2. Nazwa i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień publicznych (CPV)
1) Główny Kod CPV: 33.69.00.00-3-Różne produkty lecznicze
3. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje sukcesywną dostawę leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w podziale na 2 zadań w ilościach i asortymencie określonych w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących załączniki 6,7 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Lek biologiczny Guselkumab
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Do obowiązków Wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leku biologicznego Guselkumab, objętego programem lekowym dotyczącym – leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Lek biologiczny Risankizumab
Część nr: 2
Do obowiązków Wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leku biologicznego Risankizumab, objętego programem lekowym dotyczącym – leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.