Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 299075-2022
Polska-Warszawa: Usługi drukowania i powiązane
2022/S 107-299075
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Druk i oprawa książek
Numer referencyjny: DZP-361/36/2022
II.1.2)Główny kod CPV
79800000 Usługi drukowania i powiązane
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu druku i oprawy książek na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego - Wydawnictwa, według potrzeb i zamówień Zamawiającego, a także dostarczanie tych książek pod następujące adresy:
a) Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Prosta 69, VI piętro, 00-838 Warszawa;
b) Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Smyczkowa 5/7, 02-678 Warszawa;
c) Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa;
d) OSDW AZYMUT Logistyka, Tulipan Park, Smolice 1F, 95-010 Stryków;
2. Zakres przedmiotu zamówienia objętego postępowaniem obejmuje 2 części: Część 1 – druk i oprawa (miękka, twarda i spirala), Część 2 – druk i oprawa (miękka, twarda i zeszytowa).
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1–będzie stanowił załącznik Nr 1A natomiast dla części 2–będzie stanowił załącznik Nr 1B do Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do tylko jednej części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1 – druk i oprawa (miękka, twarda i spirala),
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu druku i oprawy książek na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego - Wydawnictwa, według potrzeb i zamówień Zamawiającego, a także dostarczanie tych książek,
2. Zakres przedmiotu zamówienia w części 1 – druk i oprawa (miękka, twarda i spirala),
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1–będzie stanowił załącznik Nr 1A do Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ), będący jednocześnie załącznikiem nr 2 do umowy nr DZP-362/36/2022.
Część 2 – druk i oprawa (miękka, twarda i zeszytowa),
Część nr: 2
2. Zakres przedmiotu zamówienia w części 2 – druk i oprawa (miękka, twarda i zeszytowa),
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2–będzie stanowił załącznik Nr 1B do Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ), będący jednocześnie załącznikiem nr 2 do umowy nr DZP-362/36/2022,