Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Remediacja historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi na terenie poligonu wojskowego z możliwością zastosowania prawa opcji
Numer referencyjny: 1/PN/25022/WEN/2022
II.1.2)Główny kod CPV90722300 Usługi rekultywacji gruntu
II.1.4)Krótki opis:
Remediacja historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi na terenie poligonu wojskowego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 359 801.46 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie realizowane będzie na terenie zamkniętym, w garnizonie Żagań – Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Żagań, działka ewidencyjna nr 53 obręb Pstrąże, gmina Bolesławiec, woj. dolnośląskie, zapisana w księdze wieczystej Nr KW JG1B/00019237/6 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu. Teren ten zlokalizowany jest na północ w stosunku do miejscowości Trzebień i ok 8 km na zachód od drogi nr 297. Działka stanowi teren zamknięty na podstawie decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 27/MON z dnia 16 marca 2021 r. (Dz.Urz.MON.2021.34), stanowi własność Skarbu Państwa i znajduje się w trwałym zarządzie Ministerstwa Obrony Narodowej – Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Zielonej Górze. Teren zamówienia administrowany przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. nr 11 do SWZ.