Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 299152-2023
Kroatija-sl: Žaidimų aikštelės įrenginiai
2023/S 096-299152
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
NABAVA I UGRADNJA STABILNIH DJEČJIH IGRALA
Nuorodos numeris: 2V/2023
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Predmet nabave je nabava i ugradnja stabilnih dječjih igrala na dječja igrališta na području grada Slavonskog Broda.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 253 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Predmet nabave je nabava i ugradnja stabilnih dječjih igrala na dječja igrališta na području grada Slavonskog Broda. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u troškovniku koji se nalazi u privitku i čini sastavni dio dokumentacije o nabavi.