II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 286-3)
Reference number: 701700967
II.1.2)Main CPV code44511000 Hand tools
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 286-3
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1 - Pilniki z rekojeścią
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44511000 Hand tools
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2 - Klucze płaskie, oczkowe, płasko- oczkowe, trzpieniowe, nastawne, nasadki, fajkowe, nasadowe, nastawne
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3 - Klucze płaskie, oczkowe, płasko-oczkowe, trzpieniowe, płaskie do pobijania, nasadowe z grzechotką, nasadki, redukcje, adaptery, grzechotki, przedłużacze
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4 - Nasadki udarowe do narzędzi mechanicznych
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5 - Klucze dymanometryczne grzechotkowe do dokręcania obudów górniczych
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6 - Młotki
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7 - Nożyce, przecinaki, szczypce, obcęgi, wybijaki
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8 - Wkrętaki ślusarskie, elektrotechniczne
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9 - Noże, ostrza, noże monterskie
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10 - Szczotki
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11 - Oprawki, pokrętła, wiertła, dłuta
Lot No: 11