Zadanie I:
Rezultatem dzieła będzie produkcyjne wdrożenie zintegrowanych z oprogramowaniem partnera projektu 33 następujących e-Usług:
a) przetwarzania i wymiany EDM;
b) e-Zleceń;
c) e-Rejestracji – zwanych dalej „systemem e-Usług”, wraz z usługą serwisu gwarancyjnego w zakresie opisanym umową.
Zadanie II:
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany w szczególności do:
2. konfiguracja i uruchomienie infrastruktury w lokalizacjach wskazanych przez partnera projektu 33;
5. przeprowadzenie instruktaży dla administratorów z zakresu administrowania dostarczonym sprzętem i oprogramowaniem;
2. dokument potwierdzający, że firma, która będzie realizowała serwis oferowanych urządzeń posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 lub równoważną w zakresie świadczenia usług serwisowych;
5. oświadczenie Wykonawcy, iż oferowany sprzęt objęty jest gwarancją producenta sprzętu na okres wskazany w ofercie Wykonawcy, oraz że usługi gwarancyjne producenta będą świadczone przez producenta lub autoryzowany serwis producenta zgodnie z wymaganiami OPZ.
Dokumenty, o których mowa powyżej są składane w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia poświadczonej za zgodność z oryginałem, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski, z wyjątkiem dokumentów technicznych, o których mowa w pkt 1.