Építési beruházás - 299854-2018
Magyarország-Budapest: Vízi létesítmények építése
2018/S 132-299854
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Pünkösdfürdői árvízvédelmi létesítmény – tervezési és kivitelezési munkái
Hivatkozási szám: FKLM/122/2018
II.1.2)Fő CPV-kód
45240000 Vízi létesítmények építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés (FIDIC „Sárga Könyv”) – Pünkösdfürdői árvízvédelmi létesítmény – tervezési és kivitelezési munkái.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45220000 Mérnöki és építési munkák
71322400 Gáttervezési szolgáltatások
44212410 Szádfalazás
45247230 Gát, töltés építési munkái
45111290 Közmű-előkészítési munka
45233200 Különféle útburkolatok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Pünkösdfürdői árvízvédelmi létesítmény - tervezési és kivitelezési munkái, ami az alábbi feladatokra terjed ki.
a) a Megrendelő által szolgáltatott tervek és engedélyek, továbbá az üzemeltető által megfogalmazott követelmények alapján kiviteli tervek és kivitelezési dokumentáció elkészítése az építőipari kivitelezési tevékenységről szóló 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet előírásai szerint,
b) a Megrendelő által szolgáltatott tervek és engedélyek szükség szerinti kiegészítése és módosítása,
c) mintavételi és megfelelőség-igazolási terv (MMT) elkészítése,
d) a kivitelezés megkezdéséhez és a megvalósításhoz (pl. közműkiváltások) szükséges valamennyi engedély beszerzése,
e) forgalomtechnikai tervek elkészítése és az abban foglalt munkák elvégzése,
f) kivitelezési munkák elvégzése, a befejezett létesítmény átadása,
g) közműkiváltási munkák elvégzése,
h) út-helyreállítási munkák elvégzése,
i) a jótállási/szavatossági időszakon belüli hibák kijavítása,
j) a szerződés teljesítéséhez szükséges minden további, a közbeszerzési dokumentumokban részletezett feladat teljesítése.
k) a munkaterületen az árvízvédekezési tevékenység ellátása a kivitelezési ideje alatt a Megrendelő szakmai irányítása mellett.
Mennyiségek:
— 1776 m vasbeton árvízvédelmi fal építése MÁSZ+1,30 szintre,
— 280 m meglévő fal és alapteste elbontása,
— 1776 m vasbeton alaptest építése,
— 280 m töltésmagasítás MÁSZ+0,20 szintre, valamint a koronaszélesség bővítése,
— 14 200 m2 szádfalépítés,
— 13 db árvízkapu mobil elzárással.
A részletes műszaki, szakmai követelményrendszert a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A létesítmény építése mellett a nyertes Ajánlattevő feladata a járulékos munkák elvégzése is, a közbeszerzési dokumentumok feltételei szerint.
A kivitelezés során az Ajánlattevő köteles a környezetvédelmi szempontok érvényesítésére kiemelt hangsúlyt fektetni a közbeszerzési dokumentumokban foglaltakkal összhangban.
Amennyiben a kiadott közbeszerzési dokumentumok konkrét megjelölést tartalmaznak, az a beszerzés tárgyának egyértelmű azonosítása érdekében történt, azzal egyenértékű ajánlat is tehető.