Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
WFRL-11-19935 Slibtransport per auto
Reference number: WFRL-11-19935
II.1.2)Main CPV code90513700 Sludge transport services
II.1.4)Short description:
De aanbestede opdracht omvat:
— Het per tankauto laden en transporteren van zuiveringsslib, wat ontstaat in de RWZI's, naar de SOI te Heerenveen en hier lossen,
— Wegen, controle, nemen van slibmonsters per tankauto, acceptatie, administratie en informatieverstrekking inzake te transporteren zuiveringsslib.
De Opdrachtgever heeft als doel een Raamovereenkomst af te sluiten met een dienstverlener voor de duur van drie jaar met een optionele verlenging van één maal één jaar, onder dezelfde voorwaarden.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: