Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: INBWB0005
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66110000 Bankdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Belastingsamenwerking West-Brabant wil komen tot een overeenkomst met één partij voor bancaire diensten waaronder crediteur-, debiteur-, salarisbetalingen, schatkistbankieren, en betalingsverkeer voor inkomende betalingen van en restituties aan belastingplichtigen
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 65
Prijs - Weging: 35