С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 300286-2018
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2018/S 132-300286
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на икономиката
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на икономиката.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30197220 Кламери
30234600 Флашпамети
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на икономиката.