Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apsardzes pakalpojumi Eiropas Savienības delegācijai Gambijas Republikā
Atsauces numurs: EEAS/DELGMBB/2020/CPN/0037
II.1.2)Galvenās CPV kods79710000 Apsardzes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Darbuzņēmējam jānodrošina cilvēkresursi un materiālie resursi, kas nepieciešami, lai garantētu līgumslēdzējas iestādes pārziņā esošo cilvēku un īpašuma drošību. Galvenie sniedzamie pakalpojumi cita starpā var ietvert apsardzes pakalpojumu, “aktīvo” GPS/GPRS uzraudzības sistēmu, signalizācijas sistēmu un videonovērošanas sistēmu (closed-circuit television — CCTV) nodrošināšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79710000 Apsardzes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
skatīt iepirkuma dokumentus, kas pieejami I.3) iedaļā norādītajā adresē.
Usługi - 300531-2020
Gambia-Bandżul: Usługi ochrony na rzecz Delegatury Unii Europejskiej w Republice Gambii
2020/S 123-300531
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi ochrony na rzecz Delegatury Unii Europejskiej w Republice Gambii
II.1.2)Główny kod CPV
79710000 Usługi ochroniarskie
II.1.4)Krótki opis:
Wykonawca zapewni zasoby ludzkie i materialne niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa osób i mienia, za które odpowiada instytucja zamawiająca. W zakres podstawowych usług może wchodzić m.in. świadczenie usług dozoru, aktywnego monitorowania za pomocą systemów GPS/GPRS, systemów alarmowych i systemów telewizji przemysłowej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. dokumenty zamówienia dostępne pod adresem podanym w sekcji I.3).