Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby mężczyzn Rugby Club Arka Gdynia w rozgrywkach rundy jesiennej 2016.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.35.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja przez zespół rugby mężczyzn Rugby Club Arka Gdynia w rozgrywkach rundy jesiennej 2016 polegająca między innymi na: reprezentowaniu Gdyni w rundzie jesiennej 2016 w Ekstralidze, Pucharze Polski oraz we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich w których będzie brał udział Zespół, przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Sponsora Tytularnego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Rugby Club Arka Gdynia”, umieszczeniu logo Gdynia Rugby z przodu na koszulkach meczowych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych i Pucharu Polski z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskichm w których będzie brał udział Zespół itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: