Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tweede fase van de evaluatie van nationale emissie-inventarisgegevens op het gebied van luchtverontreiniging
Referentienummer: ENV.C.3/SER/2017/0007
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht behelst een follow-up van opdracht ENV.C.3/SER/2016/0033 voor inventarisevaluatie en vereist het volgende: a) een gedetailleerde evaluatie om na te gaan of alle lidstaten de aanbevelingen van de grondige EU-evaluatie van 2017 hebben opgenomen in hun nationale emissie-inventarissen, b) de uitvoering van de eerste fase van een grondige evaluatie van nationale emissie-inventarissen voor persistente organische verontreinigende stoffen en zware metalen, en c) de evaluatie van eventuele bij de Commissie in 2018 ingediende aanvragen tot aanpassing van de inventaris.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare aanbesteding — 1 enkele dienstenovereenkomst van 12 maanden.