Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Digitālo un uzņēmējdarbības kompetenču uzlabošana meitenēm un sievietēm
Atsauces numurs: EISMEA/2021/OP/0004
II.1.2)Galvenās CPV kods80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šīs rīcības mērķis ir uzlabot meiteņu un sieviešu digitālās un uzņēmējdarbības kompetences un veicināt viņu pašpārliecību izmantot tās jaunu radošo iespēju īstenošanai, inovācijai un vērtību radīšanai sabiedrībai. Tas pozitīvi ietekmēs ekonomiku, dodot iespēju piemērot šīs transversālās kompetences sabiedrības problēmu risināšanai un dažādām ekonomikas nozarēm, vienlaikus palielinot meiteņu un sieviešu interesi par šīm nozarēm, piemēram, STEM un IKT. Īstenojot šo rīcību ES līmenī, var panākt plašu ietekmi, iekļaujot lielāku skaitu meiteņu un sieviešu visā ES. Rīcības mērķauditorija ir visas vecuma grupas, sākot no 9 līdz 12 gadu vecuma grupas un beidzot ar pieaugušām sievietēm.
Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šis uzaicinājums uz konkursu, ir sīkāk izklāstīti konkursa specifikāciju 1. iedaļā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: