Predhodno informativno obvestilo
To obvestilo je samo za predhodno obveščanje
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zagotavljanje strokovnega znanja na področju varnosti in zdravja pri delu ter okolja za JRC v Pettnu
Referenčna številka dokumenta: JRC/PTT/2021/OP/1455-PIN
II.1.2)Glavna koda CPV79417000 Storitve svetovanja na področju varnosti
II.1.4)Kratek opis:
JRC v Pettnu namerava oddati okvirno naročilo storitev z najdaljšim trajanjem štirih let za zagotavljanje strokovnega znanja na področju varnosti in zdravja pri delu ter na področju ravnanja z okoljem z namenom zagotavljanja pomoči sektorju varnosti, zdravja in okolja (SES) ter znanstvenim enotam, ki izvajajo laboratorijske raziskave. Storitve je treba večinoma zagotavljati na lokaciji; v prostorih JRC bo štiri dni na teden stalno prisoten strokovnjak s področja varnosti in zdravja pri delu, dva dni na teden pa strokovnjak s področja okolja.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79417000 Storitve svetovanja na področju varnosti
II.2.4)Opis javnega naročila:
NL – Petten: Zagotavljanje strokovnega znanja na področju varnosti in zdravja pri delu ter okolja za JRC v Pettnu.