Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701902169
II.1.2)Main CPV code44311000 Stranded wire
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 16 zadań.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lina stalowa nośna Q32,0-6x19M PN-M 80207
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44311000 Stranded wire
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Lina stalowa Q25,0-S6x19 PN-M 80222
Lot No: 2
Lina stalowa nośna Q38,0-8x26
Lot No: 3
Lina stalowa nośna Q 34,0-6x(6+12+13) PN-G 46602
Lot No: 4
Lina stalowa nośna Q 42,0-6x(6+12+15)
Lot No: 5
Lina stalowa nośna Q 60,0-6x(6+12+14+20) PN-G 46602
Lot No: 6
Lina płaska stalowo-gumowa ZEP-9,8-138x29/4x18 wyrównawcza
Lot No: 7
Lina stalowa prowadnicza Q 44,0-HLGR-1x37 PN-EN 12385-7
Lot No: 8
Lina stalowa Q 20,0-6x7+11x7 PN-M 80251
Lot No: 9
Lina stalowa nośna Q 62,0-6x(6+12+14+20) PN-G 46602
Lot No: 10
Lina stalowa nośna @ 50,0-6xK36WS PN-EN 12385-6
Lot No: 11
Lina płaska stalowo-gumowa ZEP 20,6-212x35/6x22 wyrównawcza
Lot No: 12
Lina stalowa nośna Q 56,0-6x(6+12+13+19) PN-G 46602
Lot No: 13
Lina stalowa nośna Q 50,0-6x(6+12+17) PN-G 46602
Lot No: 14
Lot No: 15
Lot No: 16