II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa produktów naftowych
Reference number: 27/2021
II.1.2)Main CPV code09200000 Petroleum, coal and oil products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów naftowych zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z tabelą zawartą w rozdziale III ust. 1 SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa oleju silnikowego CH-4 SAE 15W/40 (np. Turdus SHPD lub równoważny).
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09211100 Motor oils
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju silnikowego CH-4 SAE 15W/40 (np. Turdus SHPD lub równoważny) wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 22 600 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 11 600 kg,
— ilość w opcji: 11 000 kg.
Dostawa oleju hydraulicznego mineralnego do średnioobciążonych układów napędu i sterowania hydraulicznego typ 46 (odpowiada klasie lepkościowej ISO VG 46).
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)09211600 Oils for use in hydraulic systems and other purposes
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju hydraulicznego mineralnego do średnioobciążonych układów napędu i sterowania hydraulicznego typ 46 (odpowiada klasie lepkościowej ISO VG 46) (np. Turdus SHPD lub równoważny) wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 30 500 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 15 500 kg,
— ilość w opcji: 15 000 kg.
Dostawa oleju hydraulicznego HV – 46.
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju hydraulicznego HV – 46 wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 32 800 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 16 800 kg,
— ilość w opcji: 16 000 kg.
Dostawa oleju do ciężkiego sprzętu wojskowego SAE 20W/50
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do ciężkiego sprzętu wojskowego SAE 20W/50 wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 71 000 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 36 000 kg,
— ilość w opcji: 35 000 kg.
Dostawa smaru lotniczego (np.Aeroshell Grease 22 lub równoważny)
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)09210000 Lubricating preparations
Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru lotniczego (np. Aeroshell Grease 22 lub równoważny) wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 1 790 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 900 kg,
— ilość w opcji: 890 kg.
Dostawa oleju silnikowego klasy API CI-4 ACEA E7, E4, SAE 10W/40
Lot No: 6
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju silnikowego klasy API CI-4 ACEA E7, E4, SAE 10W/40 wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 115 000 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 58 000 kg,
— ilość w opcji: 57 000 kg.
Dostawa wielofunkcyjnego smaru samochodowego
Lot No: 7
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnego smaru samochodowego wykonywana zgodnie ze wskazanymi przez zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilości 9 900 kg, w tym:
— ilość podstawowa: 5 000 kg,
— ilość w opcji: 4 900 kg.