Nederland-Petten: NL-Petten: direct leveringscontract voor de levering en installatie van elektrotechnische installaties en een besturingssysteem in gebouw 311 van het JRC Petten, met inbegrip van onderhoud
2019/S 124-301874
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NL-Petten: direct leveringscontract voor de levering en installatie van elektrotechnische installaties en een besturingssysteem in gebouw 311 van het JRC Petten, met inbegrip van onderhoud
Referentienummer: JRC/PTT/2019/OP/2099
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie31200000 Distributie- en regelinstallaties voor elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
NL-Petten: direct leveringscontract voor de levering en installatie van elektrotechnische installaties en een besturingssysteem in gebouw 311 van het JRC Petten, met inbegrip van onderhoud.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 210 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)31200000 Distributie- en regelinstallaties voor elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: