Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Gada pārskata revīzija un revidenta ziņojuma sniegšana Ventspils valstspilsētas pašvaldības kontrolējošās ietekmes kapitālsabiedrībās
Atsauces numurs: VVP 2022/3
II.1.2)Galvenās CPV kods79212100 Finanšu revīzijas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija