С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Строителство - 302024-2019
България-Костинброд: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
2019/S 124-302024
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Строителство на обекти „Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на селата Драговищица и Голяновци, община Костинброд“
Референтен номер: ОП 2018-11
II.1.2)Основен CPV код
45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.1.4)Кратко описание:
Строителство на обекти „Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на селата Драговищица и Голяновци, община Костинброд“, подробно индивидуализирани в техническите спецификации в том II — книга II от документация и проектната документация.
Предметът е разделен на:
Обособена позиция 1 включва частична подмяна на улична водопроводна мрежа на село Драговищица без клонове:
— гл. кл. от 161d до 164d с DN 125 PN 10, L=334 m,
— клон 22 от 111d до 141d c DN90 PN10, L=294 m,
— клон 30 от 115d до 114 c DN90 PN10, L =107 m,
— клон 33 от 111d до 116d c DN90 PN10, L=202 m,
— клон 34 от 121d до 117d c DN 90 PN10, L=251 m.
Обособена позиция 2. включва цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци.
Обособена позиция 3 включва:
— изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци,
— ремонт на помпена станция за село Драговищица и село Голяновци,
0151 ремонт на напорен резервоар 500 m3.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Частична подмяна на улична водопроводна мрежа на село Драговищица, община Костинброд
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнение на подмяна на водопроводна мрежа в село Драговищица съгласно работния проект, от който са изключени следните клонове: частична подмяна на улична водопроводна мрежа на село Драговищица без клонове: гл. кл. от 161d до 164d с DN 125 PN 10, L=334 m; клон 22 от 111d до 141d c DN90 PN10, L =294 m; клон 30 от 115d до 114 c DN90 PN10, L =107 m; клон 33 от 111d до 116d c DN90 PN10, L=202 m; клон 34 от 121d до 117d c DN 90 PN10, L=251m, в съответствие с техническите спецификации и проектната документация.
Цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци, община Костинброд
Обособена позиция №: 2
Цялостна подмяна на улична водопроводна мрежа в село Голянци, община Костинброд в обхват на техническите спецификации и проектната документация.
Изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция и напорен резервоар 500 m3 за село Драговищица и село Голяновци, община Костинброд
Обособена позиция №: 3
Изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция и напорен резервоар 500 m3 за село Драговищица и село Голяновци, община Костинброд.
Обособената позиция включва изграждане на довеждащ водопровод до село Голяновци, ремонт на помпена станция за село Драговищица и село Голяновци, ремонт на напорен резервоар 500 m3 в съответствие с техническите спецификации и проектната документация.