Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Specialiosios paskirties padidinto pravažumo automobilių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34110000 Voitures particulières
II.1.4)Description succincte:
Tipas M1 klasės padidinto pravažumo automobilis (visureigis). perkami du automobiliai, kurie turi būti tos pačios markės, ir modelio. Ne senesnis kaip 2022 m. gamybos (naujas, neeksploatuotas);s.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34110000 Voitures particulières
II.2.4)Description des prestations:
Perkami 2 automobiliai. Prekių pristatymas po sutarties pasirašymo iki 2023-12-15