Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 302248-2022
Polen-Łagów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2022/S 107-302248
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łagów w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.62.2021.SAR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet IX- Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Łagów w 2022 r. polegające na mechanicznym przygotowaniu gleby oraz melioracjach agrotechnicznych.
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
75251120 Waldbrandbekämpfung
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z okr. w art.6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U.z2021 r.poz.1275 z późn. zm.) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz porządkowanie zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łagów w 2022 r. wynikające z zał.nr 3 do SWZ na który składają się: rozmiar prac wg grup czynności, czynności i lokalizacji; układ sortymentowy pozyskania drewna; zestaw. odległości i warunków zrywki drewna; zestaw pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; lista powierzchni gdzie planowana jest ochrona nalotów i podrostów; lista powierzchni gdzie przewidziana jest konieczność dołowania sadzonek. Zakresy rzeczowe mają charakter szacunkowy.
Standardy jakościowe odn. się do wszystkich istotnych cech przed. Zam., okr. Dec. nr 19 Dyr. Generalnego Lasów Państwowych z dn. 17 marca 2021 r. ( wraz z aktualizacją decyzją nr 101 z dn. 16 września 2021) w spr. Wprow. do stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jedn. organizacyjnych Lasów Państwowych oraz Decyzja nr 54/2021 Dyrektora RDLP w Radomiu z dn. 14 września 2021 w sprawie zatwierdzenia "Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych RDLP
w Radomiu" w jedn.organizacyjnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Określony z tych decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczeg. prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedm. zam. stanowił podstawę określ. wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przed. zam. zawartych w Zał. nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych). Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw- właściwych dla danego Pakietu.