Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Услуги по сервизно следгаранционно обслужване и ремонт на компресори и осушително оборудване, находящи се на територията на ОП СПТО, по обособени позиции:
II.1.2)Code CPV principal50000000 Services de réparation et d'entretien
II.1.4)Description succincte:
Обособена позиция №1: „Услуги по сервизно следгаранционно обслужване и ремонт на компресори и осушително оборудване производство на Atlas Copco“
Обособена позиция №2: „Услуги по сервизно следгаранционно обслужване и ремонт на компресори производство на BOGE и осушително оборудване.“
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
„Услуги по сервизно следгаранционно обслужване и ремонт на компресори производство на BOGE и осушително оборудване.“
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50000000 Services de réparation et d'entretien
II.2.4)Description des prestations: