Avis de marché – secteurs spéciaux
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на линзи за Сероочистваща инсталация (СОИ)
Numéro de référence: 23116
II.1.2)Code CPV principal44212380 Pièces structurelles
II.1.4)Description succincte:
Доставка на линзи за Сероочистваща инсталация (СОИ) ,съгласно Приложение №1- Спецификация и Приложение № 2 -Технически изисквания.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 378 200.00 BGN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Доставка на линзи за Сероочистваща инсталация (СОИ) ,съгласно Приложение №1- Спецификация и Приложение № 2 -Технически изисквания. Офертите се изискват за покупка на 24 артикула.